Plyn

Provádíme montážní práce na rozvodech zemního plynu, zajišťujeme přihlášky k odběru, pravidelné kontroly a revize. Vše profesionálně a na klíč.

Pokud nevíte, co děláte, nemůžete dělat, co chcete.

Nové plynovodní přípojky NTL, STL (nízkotlak/středotlak)

Naše firma Vám zhotoví plynovodní přípojky z oceli (OC) a plastu (PE) zakončené hlavním uzávěrem plynu (HUP) jak v zemi, tak v nice dle Vašich požadavků. Zajistíme výkopové práce, kompletní revizi, tlakovou zkoušku, geodetické zaměření, vyřízení žádosti na Pražské plynárenské distribuci (PPD) o novou přípojku a další.
To vše na klíč.

Výměna a přemístění hlavního uzávěru plynu (HUP)

Zařídíme za Vás povolení k přemístění hlavního uzávěru plynu ať už do země, niky v plotě či obvodové zdi domu. Zajistíme Vám kompletní servis od žádosti až po předání. Neváhejte se na nás obrátit.

Výměna starých HUP a DR
v zemi

Provádíme výměnu starých hlavních uzávěrů plynu (HUP) a výměnu domovních regulátorů (DR) a to nejen v zemi. Vyřídíme veškeré potřebné dle platné legislativy a směrnic.

Rekonstrukce plynových rozvodů a domovních kotelen

Zhotovíme kompletní rekonstrukci či výměnu podstoupačkových uzávěrů, bytových uzávěrů, výměnu plynovodního potrubí nebo celých domovních kotelen.

Revize a tlakové zkoušky plynu

Provádíme pravidelné revize, kontroly a tlakové zkoušky plynových zařízení v souladu s ustanoveními právních předpisů a českých technických norem s následným předáním revizní zprávy a případných návrhů na odstranění zjištěných závad. V rámci pravidelné provozní revize zjišťujeme aktuální stav plynových rozvodů. V případě zjištěných nedostatků zajistíme urychlenou opravu. Provádíme rovněž revize a tlakové zkoušky pro opětovnou montáž plynoměru.

Ostatní – další služby

Zajišťujeme certifikované měření úniku plynu: naši proškolení technici Vám provedou certifikované měření úniku plynu, ke kterému obdržíte protokol o závadách.
Při opravách provádíme cejchovní výměny plynoměrů, pokud je potřeba výměna a nebo zdarma přeplombujeme plynoměr.
Jsme obchodní partneři PPD. Šetříme tím Váš čas.

Práce na klíč

Nechte to na nás, postaráme se o vše potřebné: plánování, povolení, realizace, revize a předání.

Silné partnerství

Jsme smluvní partneři silných společností jako je například Pražská Plynárenská Distribuce, a.s a Pražská Plynárenská Servis Distribuce, a.s.

Profesionální tým

Všichni naši technici a montéři jsou odborníci ve svém oboru, proškoleni a připraveni plnit Vaše přání.

Obraťte se na Nás!

Konzultace zdarma

Bez nutnosti uzavření smlouvy

MÁTE DOTAZY?

Často kladené otázky

Mohu si vyměnit plynové vedení sám svépomocí?

Nemyslíme si, že je to dobrý nápad! Nechte raději výměnu na našem odborném a proškoleném týmu, který patří mezi profesionály ve svém oboru. Navíc Vám zhotovíme výměnu na klíč.


Je možně si objednat jen samotnou revizi?

Ano, provádíme i samostatné revize veškerých přípojek plynu, plynoměrů, plynového vedení a tlakové zkoušky dle norem.


Vyřídíte za mě byrokracii při nové přípojce plynu?

Ano, vyřídíme veškeré potřebné povolení na nové odběrné místo plynu, přípojku zrealizujeme, provedeme její revizi dle aktuální legislativy. Jinými slovy Vše za Vás zařídíme.+420 736 666 888

specialista plyn